שלי, נעים להכיר


ה"ארגונית", יועצת ארגונית ומאמנת מלווה ארגונים מוניציפליים, עמותות ועסקים בהקמה

שלי, נעים להכיר
קוראים לי שלי נינבורג ואני ה-"ארגונית", יועצת ארגונית ומאמנת. מלווה ארגונים מוניציפליים, עמותות ועסקים בהקמה.
אני עוזרת למנהלים ולארגונים עסוקים להסתכל למצב ישר בעיניים, להפסיק לספר סיפורים לעצמם ולהתחיל לשאול שאלות במטרה למצוא / להמציא פתרונות שיעלו את הארגון על המסלול.
או בקיצור, אני עוזרת לארגן את הארגון, מתוך הבנה, שאם לא מנהלים תהליכים באופן יזום, התהליכים עלולים להשתלט על הארגון ולנהל אותו (יצירת סחרור).
כל זאת אני עושה בדרך של יעוץ, ליווי פרטני וקבוצתי, סדנאות והרצאות.
מאחורי 20 שנות ניהול בתפקידים בכירים ושותפות עסקית ואני מתרגמת את הידע המצטבר הזה לתועלת הלקוחות שלי בכל רגע נתון.

תמיד הנעתי קדימה אנשים, תהליכים וארגונים ותמיד תמיד הייתי מעורבת. וכל פעם שמשהו לא הסתדר או שצצה איזו בעיה, מצאתי עצמי חלק ממילייה ארגוני שעבד על פתרונות. יש בי מקום אישי, שמגדיר הצלחה כיכולת להניע קדימה ולאפשר לאנשים לתהליכים ולארגונים לתפוס את המקום המתאים להם ולעמוד בזכות עצמם, ולוודא שיוכלו לעשות זאת, גם בתום תהליך הליווי. ככה אני מודדת את ההצלחה שלי. ולא פעם, כשהרגשתי שהגעתי ליעד כבר נשאתי עיניים לאתגר הבא. זו המוטיבציה שלי, זה מה שהניע אותי לעשות מגוון תפקידים בתחומי הניהול וגם להתקדם מתפקידי ניהול זוטר לניהול בכיר כסמנכ"ל הדרכה, וזה גם מה שמניע אותי כיום.

הזדמנות צצה לה, וקיבלתי הצעה להפוך לשותפה בחברת אימון. לא חשבתי פעמיים, רכשתי את חלקי בחברה וקפצתי למים. זה היה ביה"ס לחיים ולמדתי המון. ומבחינתי, זה היה המקום של מימוש עצמי הכי גבוה שיכולתי לבקש באותה תקופה. וזו היתה תקופה נהדרת, חלמנו, יזמנו ומימשנו כל הזדמנות, הרחבנו את הפעילות של החברה, הגדרנו וכבשנו יעדים חדשים.

בכל הזמן הזה המשכתי לעשות ולחקור את עולמות הניהול הייעוץ וההדרכה הארגונית, קוראת המון, ולומדת כל הזמן, ומגלה עולמות חדשים שאת חלקם תוכלו לפגוש  במרכז הלמידה . בשלב מסוים גמלה בי החלטה לעבור לשלב הבא, ולצאת לדרך חדשה ופתחתי את דיא-לוג, פיתוח מצוינות ארגונית.

בזכות העבודה המושקעת, המוניטין הגלגולים והידע שצברתי. הגעתי לייעץ לעמותות ולארגונים מוניציפליים מצאתי עצמי יוצרת עבורם תהליכים בהתאמה אישית והתוצאות לא אחרו להגיע. מנהלות ומנהלים התחברו לדרך העבודה וליכולת "לעשות שכל" ( To make sense) והחלו להזמין אותי ללוות אותם ואת הצוותים שלהם באופן אישי.

בדרך, גיליתי גם את העסקים בהקמה, אליהם התחברתי בגלל שהייתי שם. מכירה את הקושי מבינה את האתגר ומוכנה להתייצב לצידם בתהליך.

אני מגיעה מ"השטח" אני עובדת מתוך מחויבות מאוד גדולה ללקוחות שלי, מתחברת לעסק או לארגון ולמטרותיו ופועלת ממקום של להסתכל על ה"יש" וליצור משם מנופי פיתוח. לכל תהליך עם לקוחות אני מביאה את כל הניסיון המצטבר שלי, האישי והמקצועי והוא עומד לרשותם בתהליך העבודה המשותף.

שלי נינבורג יועצת ארגונית, ומאמנת. מומחית בליווי תהליכי שינוי, אימון מנהלים ופיתוח צוות בארגונים מוניציפליים עמותות ועסקים בהקמה. יועצת ומובילה תהליכים בתחומי ניהול ומנהיגות ניהולית, תקשורת ועבודת צוות. אקדמאית MA, ותעודת יועצת ארגונית מטעם האוניברסיטה הפתוחה. 052-5969630.