שלי, נעים להכיר


שלי נינבורג - יועצת ארגונית ומאמנת, מומחית בתהליכי פיתוח ארגוני וליווי מנהלים

שלי, נעים להכיר
נעים מאוד, שלי נינבורג, יועצת ארגונית ומאמנת, מובילה מצוינות ארגונית ועובדת על תהליכי מימוש עצמי וארגוני דרך עבודה עם חוזקות ופיתוח יכולות. פועלת להעצמת החיבור ללב העשייה הארגונית, ובכך סוללת דרך לשיפור מתמיד בתהליכי עבודה ויחסי עבודה חוצי ארגון וצוותים. עיקר העשייה הוא בליווי תהליכי שינוי בארגונים, אימון מנהלות.ים והובלת תהליכי פיתוח צוותים. אקדמאית בעלת תואר שני ולימודי יעוץ ארגוני מטעם מכון צפנת באוניברסיטה הפתוחה.

מאז שאני זוכרת את עצמי הנעתי קדימה אנשים, תהליכים וארגונים ותמיד תמיד הייתי מעורבת. עשיתי תפקידים שונים ומגוונים כשכירה והאחרון שבהם (לפני 11 שנים) היה סמנכ"ל הדרכה.
אני מגיעה מעולמות הניהול וההדרכה הארגונית, קוראת המון, ולומדת כל הזמן, ומגלה עולמות חדשים ומרתקים בתחומי הניהול והייעוץ שמעניינים אותי (את חלקם תוכלו לפגוש במרכז הלמידה). בשלב מסוים החלטתי להרחיב את ארגז הכלים שלי, ולמדתי אימון. בתום הלימודים רכשתי את חלקי בחברה לאימון והפכתי לשותפה.
לאחר זמן, החלטתי לפרק את השותפות ולצאת לדרך חדשה, פתחתי את דיא-לוג, פיתוח מצוינות ארגונית. בזכות הגלגולים והידע שצברתי הגעתי לייעץ לארגונים ומצאתי עצמי יוצרת עבורם תהליכים בהתאמה אישית והתוצאות לא אחרו להגיע. מנהלות ומנהלים התחברו לדרך העבודה וליכולת "לעשות שכל" ( To make sense) והחלו להזמין אותי ללוות אותם באופן אישי. וגם ללוות את הצוותים שלהם.
אני עובדת מתוך מחויבות מאוד גדולה ללקוחות שלי, מתחברת לארגון ולמטרותיו ופועלת ממקום של להסתכל על ה"יש" וליצור משם מנופי פיתוח. לכל תהליך עם  לקוחות אני מביאה את כל הניסיון המצטבר שלי, האישי והמקצועי. והלקוח מקבל מאגר ידע וניסיון שעומד לרשותו בתהליך העבודה.
אני מגיעה מ"השטח" מהניהול הבכיר, מהדילמות הארגוניות והקשר עם עובדים. יש ארגונים ואנשים שאני מלווה כבר שנים ברצף והקשר מוקיר ומספק עבור כולנו.
אני גיליתי שהמקום הכי חזק עבורי ובגלל זה אני אוהבת מאוד את מה שאני עושה הוא "לגלות את הקסם" ולעזור למנהלות.ים ולעובדות.ים להתאהב בעשייה שלהם.ן מחדש.