יעוץ ארגוני


לממש את ההבטחה הארגונית ולהניע קדימה אנשים, תהליכים וארגונים בתחומם

ליווי ויעוץ לארגונים

פעמים רבות התנהלותם של עסקים פרטיים ומוסדות ציבוריים הינה תוצאה של הביוגרפיה של הארגון ולאו דווקא של תכנון מושכל, ליווי תהליכי שינוי ויעוץ בארגונים באים להתמודד בהצלחה עם השינויים בסביבת הארגון. הצורך להשתנות, להתייעל ולהתפתח על-מנת להתאים לסביבה ולתנאי התחרות המשתנים, זיהוי היכולות והאנשים המשמעותיים לארגון ופיתוחם, במקביל לשמירה על תחושת ביטחון ועל מרחב המאפשר יכולים לעשות את ההבדל בין ארגון שעובד טוב, לארגון שעובד במצוינות.

קרא עוד

אימון מנהלות.ים בארגונים

מכירים את הדמות הזו, שכולם במשרד נושאים אליה עיניים, שיש תחושה שהיא תמיד יודעת, מבינה ומקדימה את כולם. דמות שלא מעט מנהלות.ים שואפים להיות כמוה בארגון. כדי להיות אותה דמות. צריך לעבוד על זה. זה בדיוק התוכן של אימון מנהלות.ים. זה בדיוק הדרך שאנו עושים יחד במאמץ להפוך ממנהל.ת מן המיניין למנהל.ת יוצאת דופן.

קרא עוד

פיתוח מקצועי וליווי צוותים

ישנם כמה כיווני עבודה אפשריים עם צוות בארגון. ניתן לעבוד עם צוות הניהול, לקחת סוגיה שהארגון מעוניין לקדם ו/או להתמודד איתה ולחשוב עליה טרם ביצוע, להגדיר תהליכים שכדאי לפתח בצוות זה. אפשרות נוספת היא עבודה עם בעלי תפקידים ספציפיים, לעזור למוביל תוכן בארגון לבצע התאמה בהלימה לתהליכים, לאנשים ולאחריות הארגונית שיתאימו לתוצאות ששואפים לייצר. ואפשר גם ליצור חוויה עבור הצוותים שתהווה מינוף לתהליכי עבודה.

קרא עוד