שאלות ותשובות


עכשיו.
בדיוק בשלב שאת.ה מתלבט.ת.
בדיוק בשביל זה.

בשביל התכנון, בשביל נקודת מבט חדשה ובשביל שבתהליך שאת.ה מתכנן.ת יהיה משהו שיוכל לחשוב איתך, לפרוס בפניך תפיסות, רעיונות ותהליכים מעולמות אחרים, לחפש מה מתאים לארגון שלך, ואיך דברים יראו אחרת.

נושאים כמו:

הקפיצה הבאה של הארגון (או שלך) ולהחליט אם זה הזמן לתכנן אותה ?
להתבונן על התהליך שלך בארגון מהכניסה לתפקיד ועד היום, ואם כבר עברה לפחות שנה בתפקיד החדש, האם כבר יש לך מספיק תובנות לגבי השינויים הנדרשים ?
לערער הנחות עבודה ישנות וליצור משהו חדש לרענן אסטרטגיה...
להתבונן על הצוותים ולחשוב האם הם זקוקים לתהליך שידייק את העבודה שלהם ?

ויש עוד סוגיות כמו: בניית חזון ארגוני ולתרגם אותו לתוכניות עבודה בארגון, לעסוק בתרבות ארגונית, בתהליכי עבודה וממשקים - להגדיר ולחדד, לבחון ולהתאים ועוד ועוד, עולם הארגונים הוא מרתק ולכל ארגון יש את שלו. אני כאן כדי לעזור בכל התלבטות.

מוזמנים לחשוב יחד על הצורך שלכם, ואיך אני יכולה לעזור ?
להתייעצות וחשיבה משותפת 052-5969630 – לינק לוואטאפ

שלי נינבורג, יועצת ארגונית ומאמנת. עוזרת לארגונים ולעמותות להבין, להגדיר, לבנות וליישם את ההבטחה הארגונית והניהולית שלהם. באמצעות ייעוץ ארגוני וליווי תהליכי שינוי, אימון מנהלות.ים ופיתוח צוותים.
בעלת ניסיון ניהולי של למעלה מעשור בתפקידים בכירים ובעבודה עם דרגי ניהול מגוונים.
מובילה תהליכים ומקדמת א.נשים בתחומם.לנהל זו מיומנות. רוב המנהלות.ים חיים את הארגון שלהם, מכירים אותו, לפני ולפנים. וזה היתרון הגדול שלהם בניהול. אבל זה גם החסרון הגדול. כשנמצאים בסביבה שבה כולם דוברים את אותה "שפה" קשה לראות רגע "מעבר". חסר משהו שיהרהר ויערער את נקודת המבט שלך כמנהל.ת. וזה אחד התפקידים הכי מעניינים שמביא איתו היעוץ הארגוני. להתבונן ולמסגר מחדש, תהליכים, אמונות ותפיסות בארגון. מה יקרה ביעוץ ?

  1. התבוננות "נקיה" על מה שבאמת קורה. ייעוץ חיצוני וניטרלי, על תהליכים פנימיים  בארגון מסייע בקבלת החלטות.
  2. גילוי של "נקודות עיוורון", מה שדרג הניהול לא יודע שהוא לא יודע, וזה קורה גם למנהלות ולמנהלים הכי מעורבים.
  3. "משהו לרוץ איתו" (כמו שדויד גרוסמן קורא לזה :), להפיג את תחושת ה"בדידות  בצמרת" מנהלות ומנהלים יכולים להביא את עצמם "כמו שהם", לא תמיד יודעים הכל, לא תמיד מבינים הכל ולפעמים גם מהססים ומתלבטים. והביטחון שכל זה נשאר חסוי בתהליך, זה ערך מוסף חזקקק.
  4. "טובים השניים מן האחד" התבוננות מעמיקה ומזויות מבט שונות על אירועי ניהול, ניתוח והבנה של מניעים צרכים. לא כי היועצות או היועצים חכמים יותר, אלא פשוט   הם ראו הרבה ארגונים, סגנונות ניהול ואתגרים ואת כל הניסיון הזה הם מביאים לפגישות הייעוץ.
  5. תהליך ייעוצי איכותי, זו למידה והשקעה לטווח ארוך. ואם הארגון שלך הוא לא מהמשקיעים, אפשר גם לבד... האחריות להצלחה שלך, היא שלך!

מוזמנים לחשוב יחד  על הצורך שלכם, ואיך אני יכולה לעזור ?
להתייעצות וחשיבה משותפת 052-5969630

שלי נינבורג, יועצת ארגונית ומאמנת. עוזרת לארגונים ולעמותות להבין, להגדיר, לבנות וליישם את ההבטחה הארגונית והניהולית שלהם. באמצעות ייעוץ ארגוני וליווי תהליכי שינוי, אימון מנהלות.ים ופיתוח צוותים. בעלת ניסיון ניהולי של למעלה מעשור בתפקידים בכירים ובעבודה עם דרגי ניהול מגוונים. 
מובילה תהליכים ומקדמת א.נשים בתחומם.
הפניה לייעוץ עסקי היא מאוד מגוונת ותלויה בנוסף ליזם.ת עצמו גם בשלב בו נמצא העסק ובמצבו. הנושא המרכזי בו אני מייעצת הוא פתיחת עסק, יזם.ת עם רעיון שמעוניין לדעת ולבנות את השלבים לפתיחת העסק באופן מסודר, לבנות תוכנית ולתכנן איך תראה הכניסה שלו לתחום.

נושא נוסף, מאוד דומיננטי היא תהליכי תקיעות. העסק מרגיש תקוע, יש ניסיונות לצאת מהתקיעות הזו. בד"כ זה תהליך של חשיבה משותפת וערעור היסודות. הרעיון הוא, לשאול את כל שאלות הבסיס מההתחלה, לערער על הנחות היסוד ולבדוק מה היה שם בהתחלה שהתאים וכדאי לשמר ומה יש שם כעת ואנו צריכים לשנות או לשפר.

בשנה האחרונה, עבדתי לא מעט עם תהליכי התרחבות ופיתוח. העסק עובד ועובד יפה, ואז עולה השאלה מה עכשיו ? מתרחבים ? קופצים מדרגה ? ואיך עושים זאת בתכנון נכון כדי למוזמנים לחשוב יחד  על הצורך שלכם, ואיך אני יכולה לעזור ?
להתייעצות וחשיבה משותפת 052-5969630

שלי נינבורג, יועצת ארגונית ומאמנת. עוזרת לארגונים ולעמותות להבין, להגדיר, לבנות וליישם את ההבטחה הארגונית והניהולית שלהם. באמצעות ייעוץ ארגוני וליווי תהליכי שינוי, אימון מנהלות.ים ופיתוח צוותים. בעלת ניסיון ניהולי של למעלה מעשור בתפקידים בכירים ובעבודה עם דרגי ניהול מגוונים. 
מובילה תהליכים ומקדמת א.נשים בתחומם. להפיק מקסימום מהתהליך.
איך?