בוער בי השינוי, פיתוח צוות בראיה ארגונית

פיתוח צוות שם קוד ל"קפיצת מדרגה". לכולם ברור שאנשים לומדים ומתקדמים ובעיקר שהם כל הזמן בתזוזה. ומה לגבי צוותים? צוות היא היחידה הארגונית הקטנה ביותר הדורשת את מלוא תשומת הלב ואת הטיפוח הקבוצתי בדיוק כמו הפרט. תהליך בו העקרונות ידועים אבל בכל צוות הוא נראה אחרת, ומתעצב בדרכם של השותפים, ועבור הארגון זה ערכו

קרא עוד  

אמנת שרות ברשות מוניציפלית: מישהו מטפל בך? חלק א'

בימים האחרונים, סיימנו לעבוד על אמנת שרות לרשות מוניציפלית, ובזמן שכתבנו ערכנו את הטיוטא האחרונה, הרגשנו שהדיוק בכתיבת אמנת שרות עבור התושב, טמון בנקודת המבט בה בחרנו לענות על השאלה "האם משהו מטפל בך?" כתבתי על התהליך שעשינו ועל שאלות שעלו בדרך, מוזמנים לקרוא, ועל הדרך לחשוב על הארגונים שלכם: האם אתם נותנים שרות לקוחות? או שאתם מטפלים בלקוחות שלכם?

קרא עוד  

אמנת שרות ברשות מוניציפלית: מישהו מטפל בך? חלק ב'

בימים האחרונים, סיימנו לעבוד על אמנת שרות לרשות מוניציפלית, ובזמן שכתבנו ערכנו את הטיוטא האחרונה, הרגשנו שהדיוק בכתיבת אמנת שרות עבור התושב, טמון בנקודת המבט בה בחרנו לענות על השאלה "האם משהו מטפל בך?" כתבתי על התהליך שעשינו ועל שאלות שעלו בדרך, מוזמנים לקרוא, ועל הדרך לחשוב על הארגונים שלכם: מה התושב / הלקוח צריך ? ואיך אפשר לעזור? נושא ההדדיות ויחסי הגומלין עם תושב / לקוח.

קרא עוד  

אמנת שרות ברשות מוניציפלית: מישהו מטפל בך? חלק ג'

בימים האחרונים, סיימנו לעבוד על אמנת שרות לרשות מוניציפלית, ובזמן שכתבנו ערכנו את הטיוטא האחרונה, הרגשנו שהדיוק בכתיבת אמנת שרות עבור התושב, טמון בנקודת המבט בה בחרנו לענות על השאלה "האם משהו מטפל בך?" כתבתי על התהליך שעשינו ועל שאלות שעלו בדרך, מוזמנים לקרוא, ועל הדרך לחשוב על הארגונים שלכם: איך מנגישים לתושב אמנת שרות ואיך יוצרים חיבור?

קרא עוד