איך נולד הבלוג ?


הוא: אני לא בטוח שאני במקום הנכון.

אני: אם לא היית כאן, לאן היית הולך? 


ביני ובינכם, אני הרבה פעמים מתארת את ההתפתחות שלי כפרק בסדרה "צעירים חסרי מנוח". אני מאוד אוהבת את הדרך שלי, אבל עם השנים שמתי לב שלאחר שאני בוחרת שביל ללכת בו, אני נהנת ומתפתחת ואז מגיעות אצלי שאלות שגורמות לי לחשוב, האם אני במקום הנכון? האם אני עושה מה שאני אוהבת ומאמינה בו? ואולי השאלה שמניעה אותי הכי הרבה, אם לא הייתי כאן, לאן הייתי הולכת? ומה הייתי עושה?

והשאלות האלה מרגשות ומייצרות לי תנועה, ולרוב הן גורמות לי ליצור משהו חדש. אם זה להעז ולקחת תפקידים מאתגרים, ולמצות אותם הכי גבוה שאני יודעת (כולל זכיה של הצוות שלי בפרס הנשיא: וזה כבר נושא לפוסט אחר) או להיכנס לשותפות עסקית ולצאת ממנה בחברות באהבה ובכבוד.

וגם הפעם הכל נולד מתחושה שהחלה לנקר בי בתקופת הקורונה הראשונה.

הרגשתי שאני מתרחקת.

לא עשיתי משהו מיוחד, אבל חסרו לי השיחות האישיות, החלפת הרעיונות וחידוד של התוכן. חסרה לי הזווית. כוווולם רצו מהר מהר לפתרון הדיגיטלי. קורסים, מפגשי זום, טלגרם וואטאפ ועוד. כולם רצו לעלות על הגל.

הפתרון הדיגיטלי: המחשב שלי בתקופת הקורונה הראשונה (צילום ועיצוב: שחר נינבורג)

ואני?

אני התלבטתי

האם לקפוץ מהר על הרכבת כמו כולם, או רגע לחבק את חוסר המנוחה ולהבין מה אני רוצה? האם אני במקום הנכון? האם לעשות את כל זה עכשיו, האם זה מה שאני אוהבת? האם זה הדיוק שלי?

ולאט לאט נוצר השקט, שקט פנימי, כזה שנוצר כשאת יודעת שלקחת החלטה שנכונה לך. והתחלתי לעבוד על כתיבת תוכן שמעניק ערך, ככה פשוט. כתיבה שמשלבת שתי אהבות גדולות שלי. האהבה הראשונה, נמצאת באישי ובבין-אישי. היכולת להסתכל, ליצור קשר, להתחבר להרגיש את הביחדנס, וזה נכון לכל אדם ולכל תפקיד, איתי עושים דרך, "משהי לרוץ איתה", מגלגלים רעיונות, חושבים, חולמים ומגשימים.

והאהבה השניה, היא אמנות האפשר, זו בעצם מין אמונה פנימית שאומרת שזה יצליח, שכל מה שתלוי בי אפשרי וניתן. אני אוהבת "לעשות שכל", וליצור תהליך של "מעל ומעבר" הכי טוב שאני יכולה.

ואז עם כל המחשבות שלי, חזרתי לאתר www.dia-log.co.il, והסתכלתי עליו בעיניים שלכם, של הא.נשים שאני עובדת איתם, ביעוץ, באימון מנהלים ובתהליכים ארגוניים ושאלתי את עצמי, האם האתר מביא את כל ההתרגשות שאנו חווים יחד בתהליכים? האם הוא מדבר אותי / אתכם ומעניק השראה או הארה?

ומה שמדהים, בטכניקה של שאילת שאלות, היא שלא פעם, התשובה כבר אצל השואלת.

והקשבתי.

זה הרגע בו החל תהליך סופר מורכב של דיוק, דיברתי עם עצמי, אתכם, באופן ישיר ועקיף, בשיחות ובפגישות, דרך הפייסבוק ועוד. שבסופו קיבלתי החלטה ליצור את המרחב הדיגיטלי שמתאים למנהלים.ות., לכתוב ולשלוח אליכם תכנים באופן ישיר ובלי מתווכים שיעזרו להאיר את הניהול בארגונים ובעסקים ואת הייחודיות שלו.

ואני ממש "על זה". בניתי אתר לבד (ועכשיו אני יכולה לעזור לכל מי שירצה לעשות זאת, כי אין חכם כבעל ניסיון). ובניתי תוכנית תוכן נהדרת לאתר, בין השאר הגדרתי את התחומים שאני ממש אוהבת לעשות וגם טובה בהם (ראו המלצות של לקוחות https://bit.ly/2Ic46om), בכל קטגוריה פרטתי את רוח הדברים כדי שתכנסו ממש לראש שלי.

ומה אני רוצה מכם בעצם?

קודם כל להזמין אתכם להכנס לטייל באתר, להכיר אולי לשתות קפה וירטואלי יחד איתי ועם התכנים שלי. להזמין אתם.ן להזמין חברים שאתם חושבים שיכולים למצוא ערך בבלוג שלי .

ולהרשם לקבלת ניוזלטר שנקרא "תמצית מנהלים" שמגיע פעם בחודש, קצר, לעיניין, ועוסק בניהול בארגונים ובעסקים.

מקווה שהסתקרנתם,


שלי