הקמת עסק


 

איך להפוך רעיון לעסק מצליח?

בעולם ההזדמנויות העסקי אני מלווה אנשים המעוניינים לפתוח עסק קטן. כאלה שייש להם חלום, כאלה בשלב הרעיון, כאלה שמחפשים את התעוזה לקפוץ למים. זה לא פשוט. כדי לקפוץ למים שעומקם אינו ידוע צריך להיות או אמיץ מאוד או טיפש מאוד. 

האמנם ?

אולי זה לא באמת מעשה של אומץ או טיפשות, אולי זה בעצם מתרכז לעניין הבחירה. לבחור את החלומות שלך, לבחור מישהו שירוץ איתך את הדרך.

פשוט, לבחור נכון.

ייעוץ להקמת עסק הוא משהו מאוד אישי. ברוב המקרים, בעל העסק והעסק אחד הם. בעסק קטן בין אם הוא עוסק בשרות או במוצר, המנוף המרכזי של העסק הוא היזם.ת.  הידע שמובא, יכול להיות שהיה שם כבר קודם אבל נקודת המבט הייחודית של היזם.ת בתחום היא זו שעושה את ההבדל. עסקים קטנים קמים מתוך אמונה שייש להם משהו אחר להציע לשוק. אבל להיות עצמאי זה הרבה יותר מזה, זה לבחור במהות המקצועית והאישית שלך כיזם.ת ללבות את התשוקה, ליצור לך דרך משלך בעולם העסקי ולהנות מהתוצאות להיות הבוס של עצמך, לקום כל בוקר מתוך ידיעה שאת.ה עושה לביתך וליצור לעצמך חיים מלאי משמעות וחופש כלכלי. הכניסה לזירה חדשה מביאה התרגשות וסקרנות יחד עם חששות ואי ודאות שבולמים לא פעם את התעוזה.מה אני עושה עם יזם.ת חדש.ה ורעיון עסקי מעניין ?

מלווה את החולמים בדרך. מסייעת להם להגדיר את העסק ולדייק את השרות, לתמחר ולהבין האם כדאי, האם הוא מוצרך? להתבונן עליו ביחס לשוק שבו הוא עתיד לפעול לבנות אסטרטגיה כדי לעשות כניסה לתוך העולם החדש והמופלא הזה. לא פעם זה מתעוררות צפירות האזעקה ומהדהדות בראש דקה לפני הקפיצה. אבל אני, אני מאמינה שהכל פתוח והכל אפשרי. מאמינה ביסודות טובים להצלחה עסקית.

ללוות יזם.ת חדש זה לצעוד דרך ביחד להראות שהדרך לשינוי גדול בנויה מהרבה צעדים קטנים והמון סבלנות. לבנות יחד תוכנית שתעשה הבדל, כזה שימזער אם החשש מאי ההצלחה, כזה שיביא את הרעיון העסקי במיטבו, כזה שיאפשר ליזם.תה להגשים את עצמו.ה.

לאילו בעלי עסקים כבר ייעצתי ?

התחום המרכזי בו אני פועלת הינו תחום השירותים, הנה רשימה של תחומי עסקים איתם עבדתי:

משרדי עורכי דין             מחשבים וסלולאר           ייעוץ ארגוני                    מעצבים

יועצי קריירה                  דולה                             טיפול אלטרנטיבי           מסדרת בתים

נומרולוגיה                     אימון לבריאות               מטפלים פרא-רפואיים     מדריכת הורים

סדנאות אומנות              אימון אישי                     כתיבת תוכן                   תאטרון בובות   

נעים מאוד

קוראים לי שלי נינבורג ואני יועצת ארגונית ומאמנת. מובילה מצוינות ארגונית וממקסמת תפוקות של מנהלים ועובדים דרך עבודה עם חוזקות ומציאת הערך האישי והארגוני. פועלת להעצמת החיבור ללב העשייה הארגונית על ידי חיבור נכון, ובכך סוללת דרך לשיפור מתמיד בתהליכי עבודה חוצי ארגון וצוותים. בעלת ניסיון של מעל עשור בתפקידים בכירים, ובעבודה עם דרגי ניהול וצוותים. מוזמנים ליצור איתי קשר 052-5969630 או במייל shelly@dia-log.co.il