אימון עסקי


 

העוצמה של הרגע הזה

כשהרגשתי שזהו זה, אני יוצאת לאור. אורזת את הידע הכלים והמגוון שאספתי עם השנים, מוסיפה לזה את הניסיון והמיומנות מתייצבת מול העולם – ומדברת על "העסק שלי". התרגשתי. אבל מאז, לא הכל היה תמיד ורוד. וחשוב לי לספר לך שהייתי שם. בקו הזינוק, לבד. הכל על הכתפיים שלי, ציפיות שלי ושל הסובבים, עצות לרוב, ממי שכבר עשה את זה,וגם ממי שעוד לא. 

העסק שלך הוא על הכתפיים שלך.

וכל אחד, באמת מנסה לעזור, וגם, כל אחד מומחה. אבל בסופו של יום. העסק שלך הוא על הכתפיים שלך. אבל לפעמים, משהו שם תקוע, יש שם מין מחסום כזה, שפשוט קשה לדלג מעליו. וגם כשמסתכלים על המספרים הכל נראה ממש בסדר, אבל בפנים, יש ידיעה שזה לא זה. שייש צורך במשהו או במישהו אחר.

בתהליך האימון אנו עובדים על זיהוי הקשיים ונקודות החיכוך. מחפשים מה מונע ומה מניע את ההתקדמות ומתחילים חקר המתמקד בחוזקות האישיות והמקצועיות של היזם.ת כנקודת מוצא לתהליך שינוי.


הפתרון מופיע בדרך כלל, בתהליך של אימון עסקי. תהליך בו העסק שלך הופך להיות המרכז. בודקים מה מניע אותך ומה מונע ממך להניע את העסק ? והשיח האימוני, הוא שיח שלא מוותר, מגלגל תסריטים, בוחן תגובות, חושב על עשיה ומדבר בתוצאות. ויותר מהכל, הוא שיח מאתגר, גם במקומות בהם לא קל. זה תהליך שיוצר בהירות, שאיתה קל יותר להמשיך קדימה.

נעים מאוד

קוראים לי שלי נינבורג ואני יועצת ארגונית ומאמנת. מובילה מצוינות ארגונית וממקסמת תפוקות של מנהלים ועובדים דרך עבודה עם חוזקות ומציאת הערך האישי והארגוני. פועלת להעצמת החיבור ללב העשייה הארגונית על ידי חיבור נכון, ובכך סוללת דרך לשיפור מתמיד בתהליכי עבודה חוצי ארגון וצוותים. בעלת ניסיון של מעל עשור בתפקידים בכירים, ובעבודה עם דרגי ניהול וצוותים. מוזמנים ליצור איתי קשר 052-5969630 או במייל shelly@dia-log.co.il