ליווי תהליכי שינוי, יעוץ לארגונים


ליווי תהליכי שינוי, יעוץ לארגונים

על מנהלות.ים מוטלת המשימה להניע את הארגון קדימה. לנסח חזון ומטרות, ולחתור להגשמתם תוך קביעת יעדים ברורים, המשקפים לארגון וסביבתו את מידת ההצלחה. לשם כך עליהם לפעול כמנהיגים: להוביל, להניע, להשפיע ולרתום את העובדים למשימות ולאתגרים השונים, תוך שמירה על תרבות ארגונית מעצימה ומפתחת. מימוש אחריות זו פירושה עבודה ארגונית מרובת ממשקים, מורכבת, רגישה ומתוכננת היטב, שיש להוביל אותה באופן מקצועי ופרו-אקטיבי. זו המומחיות שלנו.

ברור ועיצוב זהות ארגונית

פעמים רבות התנהלותם של ארגונים היא תוצאה של הביוגרפיה של הארגון, תהליכים שעבר, התמודדות עם אילוצים שונים, ולאו דווקא של תכנון מושכל. ניסוח ברור של ייעודו של הארגון ולצידו חזון ומטרות, מאפשרים להוביל ביתר קלות את הארגון לעבר יעדיו, תוך שימוש בשפה משותפת ומוכרת לכלל חבריו. ליווי תהליכי אלה בארגון או ביחידותיו השונות בתהליך מסייע לעבוד בצורה ממוקדת ויעילה, ולהגיע לתוצאות המיוחלות, תוך מניעת בזבוז מיותר של זמן ומשאבים.אבחון ארגוני, פיתוח וקידום למידה ארגונית

למידה ארגונית, נובעת מתוך הצורך להתמודד בהצלחה עם השינויים בסביבת הארגון. הצורך להשתנות, להתייעל  ולהתפתח על-מנת להתאים לסביבה ולתנאי התחרות המשתנים, מציב תדיר את העובדים והמנהלים מול אתגרים חדשים ושוחקים בניהול הפנים ארגוני ובהתנהלות מול לקוחות ומתחרים.  תהליכי הלמידה והפיתוח יוצרים שיפור וייעול בעבודת הארגון, בטווח המיידי ובטווח הרחוק. העבודה באופן של זיהוי הצורך הארגוני והענות לו מאפשרים לתת לארגון מענה מיטבי.

מיקוד בהון האנושי

מיקוד ההון האנושי בארגון  מתייחס למימוש הפוטנציאל הטמון בעובד. זיהוי היכולות והאנשים המשמעותיים לארגון ופיתוחם, במקביל לשמירה על תחושת ביטחון ועל מרחב המאפשר יצירתיות, התפתחות ועצמאות, חלק ממנהיגות מעצבת ומעצימה. מנהיגות כזו תורמת רבות למחוברות העובדים לארגון, לחוסנו ולהצלחתו.

נעים מאוד

קוראים לי שלי נינבורג ואני יועצת ארגונית ומאמנת. מובילה מצוינות ארגונית וממקסמת תפוקות של מנהלים ועובדים דרך עבודה עם חוזקות ומציאת הערך האישי והארגוני. פועלת להעצמת החיבור ללב העשייה הארגונית על ידי חיבור נכון, ובכך סוללת דרך לשיפור מתמיד בתהליכי עבודה חוצי ארגון וצוותים. בעלת ניסיון של מעל עשור בתפקידים בכירים, ובעבודה עם דרגי ניהול וצוותים. מוזמנים ליצור איתי קשר 052-5969630 או במייל shelly@dia-log.co.il