להתמודד במציאות חדשה: פיתוח חוסן אישי


מכיר.ה את התחושה ?


והימים ימי POST Coronavirus ומתחילים לחזור לשגרה, ואת.ה הרי ניצלת את הזמן נפלא, למדת, התאמת ושדרגת בשמחה, ואת.ה מחזיק.ה את הידיעה שאת.ה יכול.ה מבין.ה ומחובר.ת. יודעים שמעכשיו זה יראה אחרת, והלכת על זה, ארגנת משימות, בנית Gantt משגע, והכל מתוקתק... כמו שאת.ה יודע.ת.

ורגע לפני שאת.ה מציג.ה, את. העובר.ת על הקובץ, מהדק.ת את המצגת, עושה שמירה בפעם האחרונה... ויוצא.ת הביתה. הפרזנטציה מחר, והערב? הערב...מתהפכת לך הבטן! וכל התסריטים הכי גרועים רצים לך בראש, מה לא יעבוד, ומי צפוי לשאול ומה? ואיפה? ואיזה נתון לא יניח את הדעת? ואז מחר מגיע. 

נכנס.ת לישיבה בצעדים בטוחים, מתחיל.ה את הפרזנטציה, ההתחלה מהוססת, כולם בהאזנה, ככל שמתקדמים יש ניצוצות של הבנה, התחלה של חיבור. זה הרגע שאת.ה מבין.ה, שהמסר עבר, בינגו!!!!

מסיימ.ת לדבר, מתחיל.ה להשתחרר, משאיר.ה זמן לשאלות. עונה, בנינוחות, מקבל.ת רוח גבית מהקבוצה, מטפל.ת בהתנגדויות שעולות, רושמ.ת לך מה לבדוק, ונושמ.ת.

בתום הפרנטציה, הם מפרגנים ואמרים, שהיה ממש מעניין, ברור, ממוקד ונעים, שאצלך זה כרגיל, תמיד ברמה גבוהה כל כך. ואת.ה יודע.ת, שיצאת נהדר, אז למה ה"מנהל.ת" שבך מרגיש.ה ש"נגמר"? 

אם משהו ישאל באמת הוא יראה: שלא ממש נהנית מהרגע הזה, ובכלל. אבל את.ה כבר רחוק משם. במחשבה על הצעד הבא.


בעולם הארגונים עולה לא פעם נושא של פיתוח החוסן האיש בהקשר לעולם העבודה. מדובר על היכולת לתפקד תוך שמירה על הרווחה האישית (Well-being). להתמודד עם רמות הלחץ הגבוהות, הדרישות הגוברות, העומס, והצורך "לג'נגל" בין תחומי חיים שונים, ולהביא תוצאות פנטסטיות.

וירוס הקורונה העמיד את כל מה שאנו יודעים במבחן של מציאות חדשה, ולנו נותר אלא להסתגל. מזמינה אותך, לצעוד איתי יחד בדרך להצלחה הניהולית שלך, הרי ממילא את.ה לא מחכה שיגידו לך. ואת.ה כבר שם,כבר בצעד הבא.

מזמינה אותך לבחון יחד מה הערך המוסף לעבוד עם יועצת ארגונית ומאמנת עבורך.

נעים מאוד

קוראים לי שלי נינבורג ואני יועצת ארגונית ומאמנת. מובילה מצוינות ארגונית וממקסמת תפוקות של מנהלים ועובדים דרך עבודה עם חוזקות ומציאת הערך האישי והארגוני. פועלת להעצמת החיבור ללב העשייה הארגונית על ידי חיבור נכון, ובכך סוללת דרך לשיפור מתמיד בתהליכי עבודה חוצי ארגון וצוותים. בעלת ניסיון של מעל עשור בתפקידים בכירים, ובעבודה עם דרגי ניהול וצוותים. מוזמנים ליצור איתי קשר 052-5969630 או במייל shelly@dia-log.co.il