אודות דיא-לוג


דיא-לוג, פיתוח מצוינות ארגונית. לגלות את הקסם ולהתאהב מחדש

אודות דיא-לוג אודות דיא-לוג
דיא-לוג עוזרת לארגונים ולמנלות.ים מהמגזר הציבורי, לעסקים ועמותות להבין, להגדיר, לבנות ולממש את ההבטחה הארגונית.

דיא-לוג, מתמקדת  בייעוץ ארגוני וליווי מנהלות.ים, ביצוע הדרכה ופיתוח תכנים תוך התאמה לצרכי הלקוח. מירב תשומת הלב מושקעת בתכנון, ביצוע ותהליכי בקרה כשהמטרה היא  להקנות תפיסות ומיומנויות למנהלות.ים ולעובדות.ים. מנהלות.ים וארגונים הם דבר דינמי. יש להם תנועה משלהם במרחב הארגוני והעסקי, הם משפיעים ומושפעים מתנועות במרחבים מקומיים ועולמיים. יש מנהלות.ים וארגונים שפיצחו את הצורך בשינוי והם חיים תחת עקרונות של גמישות והתאמה, ונהנים מכל רגע. ואז, הארגון הוא ממש בית, יש חיבור אישי וארגוני ואז יכולות ומתן ערך הם גלגלי ההנעה הטובים ביותר, שמניעים אותו קדימה.

אבל, יש מנהלות.ים וארגונים שעדיין מחפשים איך ליצור שינוי שיביא אותם לשם. ואם תשאלו אותנו, למה אנחנו עושים, מה שאנחנו עושים? כי אנחנו מאמינים, שמימוש עצמי זו הדרגה הכי גבוהה אליה יכול להגיע אדם ולהיות שלם, זו תחושה והישג שיוצרים הנאה ושגשוג יחד עם חיבור אישי וארגוני.
החלום בדיא-לוג הוא ליצור עולם אירגוני טוב יותר. אנו ארגון קטן זריז ויצירתי, הפועל בדרך של יעוץ ופיתוח ארגוני, אימון וליווי מנהלות.ים והדרכת צוותים.
עולם ארגוני טוב יותר למי ?
טוב יותר לאנשי הארגוןללקוחות הארגון, לספקים  ואפילו טוב יותר למתחרים של הארגון, ובעצם, טוב יותר לכל מי שבא בקשר עם הארגון, מתוך הבנה שהכוח המניע ארגונים הם א.נשים. וא.נשים הם מנוע צמיחה עוצמתי.
איך אנחנו עושים את זה?
לומדים את הדופק של הארגון, ויוצרים חיבור אמיתי וישיר לעולמו משקיעים בלהבין וללמוד אתכן.ם ומכן.ם. להגדיר את האתגר, להציע פתרונות לחשוב מה הכי מתאים ומתי, ולבנות יחד תהליכים ליישום. מלווים תהליכים בהתאמה אישית, ומובילים קדימה מנהלות.ים א.נשים וצוותים בתחומם.