אודות דיא-לוג


דיא-לוג, פיתוח מצוינות ארגונית

אודות דיא-לוג אודות דיא-לוג
דיא-לוג עוזרת לארגונים מהמגזר הציבורי, לעסקים ועמותות להבין, להגדיר, לבנות ולממש את ההבטחה הארגונית שלהם.

דיא-לוג, מתמקדת  בייעוץ ארגוני וליווי מנהלת.ים, ביצוע הדרכה ופיתוח תכנים תוך התאמה לצרכי הלקוח. מירב תשומת הלב מושקע בתכנון, ביצוע ותהליכי בקרה כשהמטרה היא  להקנות תפיסות ומיומנויות למנהלים ולעובדים. מנהלות.ים וארגונים הם דבר דינמי. יש להם תנועה משלהם במרחב הארגוני והעסקי,והם משפיעים ומושפעים מתנועות במרחבים מקומיים ועולמיים.
יש מנהלות.ים וארגונים שפיצחו את הצורך בשינוי והם חיים תחת עקרונות של גמישות והתאמה, ונהנים מכל רגע. ואז, הארגון הוא ממש בית, יש חיבור אישי ועסקי אז תהליכים וערכי הארגון הם גלגלי ההנעה הטובים ביותר להתפתחותו. אבל, יש מנהלות.ים וארגונים שעדיין מחפשים איך ליצור שינוי שיביא אותם לשם. ויש אפילו כאלה, שאבדו קצת בדרך וצריכים עזרה כדי לעלות שוב על המסלול להצלחה.
ואנחנו, מה אנחנו עושים?
אנחנו, שמחים לעזור. החלום בדיא-לוג הוא ליצור עולם אירגוני טוב יותר.
ארגון קטן וזריז ויצירתי, אנו פועלים בדרך של יעוץ ופיתוח ארגוני, אימון וליווי מנהלות.ים והדרכת צוותים.
טוב יותר למי ?
טוב יותר לאנשים שעובדים בארגון, טוב יותר ללקוחות הארגון, טוב יותר לספקי הארגון ואפילו טוב יותר למתחרים של הארגון, כדי שכולם ישתדרגו
ובעצם, טוב לכל מי שבא בקשר עם הארגון, מתוך הבנה שהכוח המניע ארגונים הם א.נשים. וא.נשים הם מנוע צמיחה עוצמתי.
איך אנחנו עושים את זה?
לומדים את הדופק של הארגון,ויוצרים חיבור אמיתי וישיר לעולמו משקיעים בלהבין וללמוד אתכן.ם ומכן.ם. להגדיר את האתגר, להציע פתרונות לבחור מה הכי מתאים ומתי ולבנות יחד תהליכים ליישום. מלווים תהליכים בהתאמה אישית, ומובילים קדימה מנהלות.ים א.נשים וצוותים בתחומם.