המצוינות שלנו

פיתוח מצוינות ארגונית

בדיא-לוג מובילים תהליכי פיתוח ידע אישי וארגוני בתחומי הניהול ותהליכי שינוי ארגוניים.

בדיא-לוג מעניקים תחושת ערך ומסוגלות, הצלחה ומימוש עצמי ליצירת תוצאות קונקרטיות וצמיחה.

בדיא-לוג מלווים תהליכים מתוך מצויינות ולמען מצויינות אישית וארגונית.

בדיא-לוג מתבססים על ידע וניסיון מצטבר שלכם ושלנו.

פיתוח וקידום למידה ארגונית

פיתוח וקידום למידה ארגונית

למידה ארגונית, נובעת מתוך הצורך להתמודד עם שינויים בסביבת הארגון, להוביל בתחום בו הארגון פועל, ולעודד חדשנות. הרצון להשתנות, להתייעל, ולהתפתח כדי להתאים לסביבה ולתנאי התחרות המשתנים, מציבה את העובדים והמנהלים כל הזמן מול אתגרים חדשים בניהול הפנים ארגוני ובהתנהלות מול לקוחות ומתחרים. אתגרים אלו דורשים תהליכי למידה, ניהול גמיש, וסנכרון בין מכלול מרכיבי ההצלחה וחוזקות הארגון. תהליכי הלמידה והפיתוח יוצרים שיפור וייעול בעבודת הארגון, בטווח המידי ובטווח הרחוק.

ניהול והעצמת ההון האנושי

ניהול והעצמת ההון האנושי

ניהול והעצמת ההון האנושי בארגון מתייחס למימוש הפוטנציאל הטמון בעובד זיהויו ופיתוחו. שימת דגש על מימוש ההון האנושי וניהול ביצועים, תוך חשיבה על תהליכי חניכה, פיתוח מיומנויות קשר ותקשורת, פיתוח מנהיגות והדרכת עובדים. אחד מהתהליכים החשובים בארגון, הוא בחירת האנשים המתאימים לתפקיד ויכולים לעבוד באופן של ניהול עצמי מתוך אחריות. במקביל להענקת מרווח ביטחון ותמרון לבצע את עבודתם כהלכה (ובדרכם). האיזון בין שני הפרמטרים הנ"ל הוא חיוני לתהליך ההתפתחות המקצועי של האדם בארגון ושל הארגון עצמו.

הנעה וליווי תהליכי הפנמה והטמעה

הנעה וליווי תהליכי הפנמה והטמעה

על מנהלים מוטלת האחריות להוביל, להניע, להשפיע ולרתום את העובדים למשימות ולאתגרים העומדים בפני הארגון. הנעת עובדים והנעת תהליכים הינם פרמטרים חשובים המסייעים לתהליכי עבודה בארגון. בתהליך הפנמה והטמעה של התנהגויות ושינויים ארגוניים, מדובר על תהליך שיטתי של זיהוי ופתרון בעיות, של שאילת שאלות וחיפוש תשובות, יחד עם תהליכי קבלת החלטות. הסוד לתוצאות מוצלחות של הנעה וליווי תהליכי הפנמה והטמעה הוא "לא רק מה שאת/ה עושה, אלא בדרך בה את/ה עושה זאת."

הערכים שמובילים אותנו

יצירתיות

Creativity

"יצירתיות פירושה להמציא ,לנסות לגדול,לקחת סיכונים, לשבור חוקים, לעשות טעויות ולהנות. "

מרי לוי קוק.

מחויבות

Commitment

"יעילות היא לעולם אינה מקרית. היא תמיד התוצאה של מחויבות למצוינות, חוכמה, תכנון ומאמץ ממוקד. "

פאול מאיר.

הקשבה

Being attentive

"להקשיב היא עדיין הטובה שבדרכים כדי להבין. "

פייר בורמשה.